Lubartów, czerwiec 2020

Wsparcie dla potrzebujących przedsiębiorców z Powiatu Lubartowskiego

© imageworld.pl

W tym wypadku udzielane za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy w Lubartowie.

Państwo Polskie, czyli my wszyscy, w ramach solidarności z potrzebującymi, udzieliło właścicielom firm pomocy finansowej w ramach tarcz antykryzysowych. Na tę pomoc składamy się wszyscy. W interesie Państwa leży dobrostan przedsiębiorców, bo liczymy, że pomoc wróci do nas w postaci podatków. Podatki z kolei przeznaczymy na utrzymanie państwa. Solidaryzujemy się z potrzebującymi – i przedsiębiorcami i pracownikami, którzy utracili pracę a za chwilę będą mogli skorzystać z dodatku solidarnościowego i liczymy na taką solidarność w drugą stronę.

Z pewną dozą nieśmiałości i wiary w ludzką solidarność, przypominamy o możliwości podpisania petycji Lubelskiej Akcji Lokatorskiej „NIE dla kontenerów socjalnych!” adresowanej do Burmistrza Miasta Lubartów Krzysztofa Paśnika; Prezydenta Miasta Puławy Pawła Maja; Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka.

https://naszademokracja.pl/petitions/nie-dla-kontenerow-socjalnych

Plik jest w takiej, a nie innej jakości, więc gdyby ktoś chciał wyszukać na przykład, swojego pracodawcę - udało nam się stworzyć wersję przeszukiwalną, ale rekomendujemy wyszukiwanie zarówno wg nazwy firmy, ale także nazwisku właściciela.